black latte czech

Black Latte Cena, Recenze, Zkušenosti, kde koupit v České republice

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (3 votes, average: 5.00 out of 5)

Black Latte je instantní hubnoucí nápoj s příchutí černé kávy. Dodává energii a aktivuje vitalitu, zvyšuje účinnost a urychluje přirozený metabolismus. Spolu se zrychlením metabolických procesů Black Latte přispívá k odstranění přebytečné tekutiny z těla, které se akumuluje, což způsobuje otoky.

Obsah přehledu

Co je Black Latte?

Black Latte má všechny vlastnosti přírodní kávy: aroma, chuť a chutnou pěnu.
Instantní kávový nápoj je vytvořen na základě přírodních složek ve správně zvoleném poměru. Na rozdíl od jakéhokoliv doplňku stravy nejen snižuje váhu, ale také zachovává výsledek na dlouho.

black latte originál
Black Latte Originál Recenze

Objednejte si nyní a získejte slevu 50%>>>

Složení

Rychlé působení Black Latte na podkožní tuk je způsobeno komplexem unikátních složek.

  • AKTIVNÍ UHLÍ – Zabraňuje absorpci až 80% tuku z jídla a jeho akumulaci v těle; zajišťuje bezpečné dělení, zpracování a odstraňování chronických tukových zásob a toxických látek.
  • KOKOSOVÉ MLÉKO – Přímo ovlivňuje zrychlení metabolismu o 3-4 krát. Zahajuje proces “samočistění” v těle – aktivní zpracování starého vnitřního tuku nahromaděného na bocích a břiše.
  • L-KARNITIN – Rozštěpí a odstraní přebytečný podkožní tuk, a tím i projevy zanedbané celulitidy; bojuje proti uvolnění pokožky a pomáhá získat zformované tělo po silné ztrátě hmotnosti.
  • OMEGA-3 – Zvyšuje hladinu leptinu, což je hormon zodpovědný za míru rozpadu tuku v těle.Naše tělo není schopno produkovat Omega-3 mastné kyseliny a přijímá je pouze zvenčí.

Fungování Black Latte

Produkt především aktivuje metabolické procesy. A právě to je, jak jsou odborníci přesvědčeni, základ úspěchu v touze zhubnout. Kromě toho dochází k normalizaci metabolismu bez ohledu na původní příčinu jeho porušení: nedostatek vitamínů a minerálů, ochablost, strava a špatné stravovací návyky. Výsledkem výše uvedeného je přirozené spalování rezerv tělesného tuku. Tuky z potravy nejsou skladovány “do rezervy”, ale tělo je používá jako zdroj energie pro normální provoz všech orgánů a systémů.

Další užitečnou vlastností instantního nápoje pro ztrátu váhy s vůní kávy je potlačení chuti k jídlu. Zároveň uživatel necítí emocionální napětí vzniklé nuceným odmítáním obvyklých jídel, protože proces nastává přirozeně a jemně.

ÚČINNOST BLACK LATTE
ÚČINNOST BLACK LATTE

Mimochodem, instantní nápoj pro modelování těla odstraňuje i psycho-emoční problémy, to znamená, že má příznivý účinek na nervový systém a přispívá k rozvoji hormonu štěstí, vnáší správné stravovací návyky. S ním můžete nejen porazit ty extra kila, ale také získat zdravý spánek, zvýšit fyzickou výkonnost a vytrvalost, posílit imunitní systém.

Jak stosowac?

  • 2 polévkové lžíce prášku se rozpustí ve sklenici horké vody a důkladně promíchá. Vzhledem k tomu, že nápoj je kávově dokonalý, nejsou nutné žádné přísady.
  • Výrobce uvádí, že můžete pít uhlíkovou kávu místo svačiny a dokonce jí můžete nahradit večeři. Počet šálků denně si stanovujete sami, podle toho, jak moc chcete zhubnout, tedy v závislosti na požadovaném výsledku.
  • Obecně platí, že za 30 dnů, které trvá jedna kúra úbytku hmotnosti s nápojem, můžete být o 10 kg lehčí.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Vzhledem k tomu, že nápoj na spalování tuků neobsahuje chemické složky, barviva, parabeny ani další škodlivé přísady, je jeho použití naprosto bezpečné. Neexistují žádné vedlejší účinky ve formě nevolnosti, závratí nebo bolesti žaludku. Nápoj nevyvolává závislost ani nemá vliv na schopnost řídit vozidlo.
Neexistují žádné kontraindikace použití Black Latte při úbytku hmotnosti s výjimkou těhotenství a období kojení.

Zkušenosti

black latte zkušenosti
Black Latte zkušenosti

Irena, 28 let

Zhubla jsem 12 kilogramů za první měsíc, dalších 8 – za druhý, teď dopíjím další kúru Black Latte. Myslím, že do koncetéto kúry zhubnu celkem o 25 kilogramů. Myslím, že je to skvělý výsledek za méně než tři měsíce. Nevěřte v nesmysl, že není možné zhubnout bez změny stravy.

Anna, 23 let

A opravdu se mi líbí, že ztráta hmotnosti jee postupně a nepoškozuje tělo. Já shazuji tak 3-4 kilo týdně. Za měsíc už je pryč 12kg! Není to málo, rozhodně si nemám na co stěžovat!!!

Vladimír, 54 let

Moje žena a já jsme zhubli s Black Latte. Objednala ho jen co ho začali dovážet do Česka. V důsledku toho zhubla o 13 kilo, já 18. Žena je teď jako modelka, nikde jí nic nevisí. Ach, už nemám svoe pivo břicho, skoro mi chybí!

Dana, 34 let

Včera mi dorazilo Black Latte, když každé ráno vypiju šálek Black Latte, nějak ani nemám chuť k jídlu!!! Blokuje pocit hladu, což je právě perfektní, teď budu čekat na výsledky. I kdyby jen 200 gramů denně

Cena a kde tento koupit?

Tento nápoj lze koupit pouze na oficiální webové stránce výrobce. Je to proto, abyste se vyhnuli nákupu padělku, který by mohl mít na vaše zdraví nebezpečný vliv.

Cena instantní hubnoucí nápoj s příchutí černé kávy Black Latte je 1300 Kč.

Koupit na oficiálním webu >>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.