black latte estonia

Black Latte Hind, Arvustused, kus Eestis osta

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Black Latte on koheselt toimiv musta söe salenemisjook, mis on kohvi maitsega. See annab jõudu ja taastab teotahte, suurendab efektiivsust ja kiirendab looduslikku ainevahetust. Lisaks ainevahetusprotsessi kiirendamisele aitab Black Latte kaasa liigse vedeliku eemaldamisele kehast, mille kogunemine võib põhjustada turset.

Sisu

Mis on Black Latte?

Black Latte-l on kõik loodusliku kohvi omadused: aroom, maitse ja mitmekülgne kreemisus.
Lahustuv kohvijook loodi looduslike koostisosade põhjal hästi valitud proportsioonides. Erinevalt toidulisandist ei vähenda see mitte ainult kehakaalu, vaid aitab ka tulemusi säilitada.

black latte originaal
Black Latte Originaal

Osta 50% soodustusega >>>

Koostis

Black Latte-i kiire toime nahaalustele rasvadele on tingitud unikaalsete komponentide kompleksist.

  • AKTIVEERITUD SÜSI – Väldib 80% toidust saadava rasva imendumist ja selle kogunemist organismis; tagab vanade rasvade ja toksiliste ainete ohutu lagunemise, töötlemise ja organismist eemaldamise.
  • KOOKOSÕLI – Stimuleerib kiiremat metabolismi. Käivitab kehas “isepuhastuse” protsessi, mis on aktiivne protsess vanade rasvade lagundamsieks, mis on kogunenud külgedele ja kõhu piirkonda.
  • L – KARNITIIN – Lagundab ja eemaldab nahaaluse rasva ülejäägid ja tselluliidi märgid; võitleb lõtvunud nahaga ja aitab saavutada vormis keha pärast suurt kaalulangus.
  • OOMEGA – 3 – Suurendab leptiini taset, hormooni, mis vastutab rasvade lagunemise kiiruse eest organismis. On oluline, et meie keha ei suuda toota oomega-3’e vaid saab seda ainult väliselt sisse võtta.

Black Latte toime

Eelkõige aktiveerib toode ainevahetusprotsesse. Eksperdid usuvad, et see tegur on kaalu kaotamise juures olulisim. Ainevahetuse normaliseerimine toimub sõltumata selle peamisest laastavast mõjust: vitamiinide ja mineraalide puudus, jääkained kehas, dieet ja valed toitumisharjumused.

Eespool nimetatud tulemus on keha rasvavarude looduslik põletamine. Toidus sisalduv rask ei talletata “reservi”, vaid seda kasutatakse kui energiaallikat kõigi elundite ja süsteemide tavapäraseks tööks.

BLACK LATTE EFEKTIIVSUST
BLACK LATTE EFEKTIIVSUST

Veel üks lahustuva kohvi aroomiga joogi eeliseid on see, et toode vähendab söögiisu. Samal ajal ei tunne kasutaja emotsionaalset pinget, mis tuleneb tavapärastest portsjonitest loobumise pärast, kuna protsess toimub loomulikul ja õrnalt.

Kuidas manustada?

  • 2 supilusikatäit pulbrit lahustatakse ühes klaasis kuumas vees ja segatakse hoolikalt. Kuna joogil on olemas kohvi fännide maitse jaoks vajali, ei ole lisandeid vaja.
  • Tootja mainib, et saate suupisted asendada süsiniku kohvi joomisega ja isegi õhtusöögi sellega asendada. Sellest tulenevalt määrab saleneda sooviv isik iseseisvalt sõltuvalt soovitud tulemusest päevas tarvitatud tasside arvu.
  • Üldiselt võite 30 päevaga, mida peetakse käesoleva joogi ühe kuuri kestvuseks, muutuda 10 kg kergemaks.

Vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Kuna rasvapõletusjook ei sisalda keemilisi komponente, värvaineid, parabeene ja muid kahjulikke lisaaineid, on selle kasutamine täiesti ohutu. Iiveldust, pearinglust ja kõhuvalu egu muul kujul kõrvaltoimeid pole täheldatud. Jook ei põhjusta sõltuvust ega mõju autojuhtimise võimele.

Black Latte-i kasutamise kohta kaalulanguse eesmärgil ei ole vastunäidustusi, välja arvatud rasedus ja rinnaga toitmise aeg.

Arvustused ja Arvamused

Brian Võiste, 40 aastat

Mina ja mu naine kaotasime koos kaalu Black Latte’ga. Ta tellis selle hetkel, kui see meie riigis müügile tuli. Selle tulemusel kaotas ta 13 ja mina 18. Ta näeb nüüd välja nagu modell, lodevust pole. Mis minusse puutub, kaotasin oma õllekõhu, ma isegi igatsen seda!

Aliis Kingumets, 28 aastat

Kaotasin 12 kilo kuuga, lisaks veel 8 pärast kahe kuu möödumist, nüüd hakkan lõpetama teist Black Latte kuuri. Ma arvan, et selle kuuri lõpuks on kogu kaalulangus umbes 25 kilo. Ma arvan, et see on suurepärane tulemus vähem kui kolme kuu kohta. Ärge uskuge seda jama, et te ei saa ilma dieedita kaalust alla võtta.

Kärol, 21 aastat

Kaotasin ainult 9 kg kuuga, olen väga ärritunud, sest ootasin paremaid tulemusi. Seega, 15-250 kg kuuga on kõigest kuulujutt?

Ann, 25 aastat

Mulle isiklikult meeldib tõsiasi, et salendav protsess on järk-järguline ja see ei kahjusta keha. Mul on stabiilne kehakaalu langus 3-4 kg nädalas. Kuuga on 12 kg läinud! See pole halb, ei saa kurta!

Linda Palmer, 37 aastat

Black Latte saabus eile, ma hakkasin seda jooma ja avastasin, et näljatunne on kadunud!!! See kõrvaldab näljatunde suurepäraselt, nüüd ootan tulemusi. Isegi 200g päevas oleks minu jaoks suurepärane algus.

Hind ja kust osta?

Ainult ametlikul lehel. Ettevaatust võltsitud! Ühepakendi Black Latte hind on 24 €.

Osta ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.