black latte poland

Black Latte Cena, Opinie, Gdzie Kupić w Polsce

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Black Latte to rozpuszczalny napój o smaku czarnej jak węgiel kawy. Pobudza i aktywizuje siły witalne, zwiększa wydolność i przyspiesza naturalny metabolizm. Wraz z przyspieszeniem procesów metabolicznych, Black Latte sprzyja wydalaniu z organizmu nadmiaru płynów, których nagromadzenie powoduje obrzęki.

Treść

Czym jest Black Latte?

Black Latte ma wszystkie cechy prawdziwej kawy: zapach, smak i kuszącą piankę.
Ten rozpuszczalny napój o smaku kawy został stworzony na bazie naturalnych składników w odpowiednio dobranych proporcjach. W przeciwieństwie do innych suplementów, nie tylko sprzyja on odchudzaniu, ale także działa w celu utrzymania rezultatów.

Black Latte Oryginał
Black Latte Oryginał

Zamów teraz i otrzymaj 50% zniżki >>>

Skład

Szybkie działanie Black Latte na podskórne zapasy tłuszczu jest związane z kompleksem unikalnych składników.

  • AKTYWOWANY WĘGIEL – Hamuje wchłanianie do 80% tłuszczu z pożywienia i gromadzenie się go w organizmie; zapewnia bezpieczny podział, przetwarzanie i wydalanie starych zapasów tłuszczu i substancji toksycznych.
  • MLEKO KOKOSOWE – Bezpośrednio wpływa na przyspieszenie metabolizmu 3-4 razy.Uruchamia w organizmie proces “samooczyszczania” — aktywnego przetwarzania złogów wewnętrznego tłuszczu, zgromadzonego w “boczkach”, brzuchu i na udach.
  • L-CARNITIN – Rozkłada i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, a wraz z nim przejawy nawet bardzo widocznego cellulitu; walczy ze zwisającą skórą i pomaga uzyskać jędrne ciało po silnym odchudzaniu.
  • OMEGA-3 – Zwiększa poziom leptyny, hormonu odpowiedzialnego za szybkość rozkładu tłuszczów w organizmie.Co ważne, nasz organizm nie jest w stanie produkować Omega-3, a dostaje je tylko z zewnątrz.

Black Latte Efect

Po pierwsze, produkt ten aktywizuje procesy metoboliczne. To właśnie ten czynnik jest uważany przez ekspertów za kluczowy dla osiągnięcia sukcesu w procesie odchudzania. Co więcej, normalizacja przemiany materii odbywa się niezależnie od przyczyny jej naruszenia: niedobór witamin i minerałów, zatrucie organizmu, niewłaściwe nawyki żywieniowe, zła dieta.

Wynikiem powyższego jest naturalne spalanie zapasów tłuszczu organizmu. Tłuszcze nie są przechowywane “w rezerwie”, a są wykorzystywane przez organizm jako źródło energii dla normalnej pracy wszystkich narządów i układów organizmu.

Kolejną zaletą rozpuszczalnego napoju odchudzającego smaku kawy jest tłumienie apetytu. Jednocześnie, osoba spożywająca napój nie odczuwa napięcia emocjonalnego, związanego z koniecznością rezygnacji ze zwykłej porcji jedzenia, ponieważ cały proces przebiega naturalnie i delikatnie.

SKUTECZNOŚĆ BLACK LATTE
SKUTECZNOŚĆ BLACK LATTE

Jednym z efektów działania rozpuszczalnego napoju jest eliminacja problemów psychoemocjonalnych – oznacza to, że posiada on korzystny wpływ na system nerwowy i wspomaga produkcję hormonu szczęścia, stymulując prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzięki jego pomocy można nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także zyskać zdrowy sen, zwiększyć wydolność fizyczną i wytrzymałość, wzmocnić odporność.

Jak stosować?

  • 2 łyżki stołowe proszku należy rozpuścić w szklance gorącej wody i dokładnie wymieszać. Ponieważ napój posiada niezbędny dla miłośników kawy smak, nie są potrzebne żadne dodatki.
  • Producent podkreśla, że można pić kawę węglową zamiast przekąsek, a nawet zastąpić nią kolację. W związku z tym, ilość wypijanych filiżanek napoju jest ustalana samodzielnie przez odchudzającą się osobę samodzielnie, zależnie od pożądanego efektu.
  • Zasadniczo, w czasie 30 dni, jakie są wyznaczone na jeden cykl stosowania nanapoju odchudzającego, można schudnąć do 10 kg.

Przeciwwskazania i Efekty uboczne

Ponieważ napój spalający tłuszcz nie zawiera żadnych składników chemicznych, barwników, konserwantów i innych szkodliwych dodatków, jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Brak skutków ubocznych, takich, jak nudności, zawroty głowy i bóle brzucha. Napój nie powoduje uzależnienia, a także nie wpływa na zdolność kierowania pojazdem.

Nie ma żadnych przeciwwskazań dla stosowania Black Latte do odchudzania, za wyjątkiem okresu ciąży i karmienia piersią.

Opinie i recenzje klienta

black latte opinie klienta
Black Latte Recenzje

Alicja Karwońska, 28 lat

Schudłam 12 kg w miesiąc i kolejne 8 w 2 miesiące, teraz kończę drugą kurację z Black Latte . Myślę, że pod koniec, łącznie pozbędę się 25 kg. Myślę, że to świetny wynik w mniej niż 3 miesiące. Nie wierzcie w te bzdury, że nie da się schudnąć bez diety.

Karol, 19 lat

Zrzuciłam 9 kg w miesiąc i jestem bardzo zawiedziona, bo liczyłam na lepsze efekty. Czyli 15-20 kg w miesiąc to tylko plotki?

Anna, 31 lat

Mi osobiście podoba się fakt, że odchudzanie przebiega stopniowo i nie wywołuje szkód w organizmie. Ja chudnę średnio 3-4 kg tygodniowo. W miesiąc znika 12 kg! To nie najgorzej, nie narzekaj!

Cena i Gdzie można kupić Black Latte?

Black Latte nie sprzedawane w aptekach. Wyłącznie na Oficjalnej Stronie Internetowej. Wystrzegaj się podróbek!

Cena pojedynczego opakowania Black Latte– 169 zł.

ZAMÓW NA OFICJALNEJ STRONIE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.