black latte slovakia

Black Latte Cena, Recenzie, Skúsenosti, Kde Kúpiť na Slovensku

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Black Latte je okamžitý nápoj na chudnutie s čiernym uhlím s príchuťou kávy. Dodáva energiu a aktivuje vitalitu, zvyšuje účinnosť a urýchľuje prirodzený metabolizmus. Spolu s urýchľovaním metabolických procesov Black Latte prispieva k odstráneniu nadbytočnej tekutiny z tela, ktorá pri akumulácii spôsobuje opuch.

Obsah

Čo je Black Latte?

Black Latte má všetky vlastnosti prírodnej kávy: vôňu, chuť a bohatú krémovú penu.
Instantný kávový nápoj je vytvorený na základe prírodných zložiek v dobre zvolenom pomere. Na rozdiel od akéhokoľvek potravinového doplnku nielenže znižuje váhu, ale aj zachováva tento výsledok.

black latte originál slovensko
Black Latte originál Recenzie

Kúpiť s 50% zľavou >>>

Zloženie

Rýchle pôsobenie Black Latte na podkožný tuk je spôsobené komplexom unikátnych zložiek.

 • AKTÍVNE UHLIE – Zabraňuje absorpcii 80% tuku z prijímaného jedla a jeho akumulácii v tele; zabezpečuje bezpečnú likvidáciu, spracovanie a odstraňovanie starých tukových ložísk a toxických látok.
 • KOKOSOVÉ MLIEKO – Stimuluje rýchlejší metabolizmus. Spúšťa proces “samočistenia” v tele, čo je aktívne spracovanie starého vnútorného tuku nahromadeného v oblasti bokov a brucha.
 • L-KARNITÍN – Odbúrava a odstraňuje nadbytok podkožného tuku spolu so znakmi celulitídy; bojuje proti ovisnutej koži a prispieva k dosiahnutiu zdravého tela po veľkej strate hmotnosti.
 • OMEGA 3 – Zvyšuje hladinu leptínu, hormónu zodpovedného za rýchle rozkladanie tuku v tele. Je to dôležité, keďže naše telo nemôže produkovať Omega-3, ale môže ho prijímať iba externe.

Účinok Black Latte

Po prvé, produkt aktivuje metabolické procesy. Práve tento faktor odborníci považujú za základ úspechu v chudnutí. Navyše normalizácia metabolizmu nastane bez ohľadu na pôvodnú príčinu poruchy: nedostatok vitamínov a minerálov, úpadok tela, diéty a zlé stravovacie návyky.

Výsledkom vyššie uvedeného je prirodzené spaľovanie zásob tuku. Potravinové tuky nie sú skladované „v zálohe“, ale telo ich používa ako zdroj energie na normálnu prevádzku všetkých orgánov a systémov.

Ďalšou užitočnou vlastnosťou instantného nápoja na zníženie hmotnosti s vôňou kávy je potlačenie chuti do jedla. Zároveň používateľ necíti emocionálne napätie vyplývajúce z núteného odmietania obvyklých porcií, pretože proces sa odohráva prirodzene a jemne.

ÚČINOK BLACK LATTE
ÚČINOK BLACK LATTE

Okrem iného, instantný nápoj na modelovanie tela odstraňuje problémy psycho-emocionálneho pôvodu, čo znamená, že má priaznivý účinok na nervový systém a prispieva k produkcii hormónu šťastia, upevňuje správne stravovacie návyky. S ním môžete nielen poraziť extra kilá, ale získať aj zdravý spánok, zvýšiť fyzickú výkonnosť a vytrvalosť, posilniť imunitný systém.

Ako sa používa?

 • 2 polievkové lyžice prášku treba rozpustiť v pohári horúcej vody a dôkladne premiešať. Keďže nápoj má chuť, ktorú potrebuje každý fanúšik kávy, nie sú potrebné žiadne prísady.
 • Výrobca poznamenáva, že môžete piť kávu s uhlím namiesto občerstvenia a dokonca ňou nahradiť večeru. V dôsledku toho počet pohárov vypitých za deň stanovuje chudnúca osoba na základe požadovaného výsledku.
 • Vo všeobecnosti, za 30 dní, ktoré sú pridelené dĺžke jednej kúry chudnutia s nápojom, môžete byť aj o 10 kg ľahšie.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Vzhľadom na to, že nápoj na spaľovanie tukov neobsahuje chemické zložky, farbivá, parabény a iné škodlivé prísady, jeho použitie je absolútne bezpečné. Neobjavujú sa vedľajšie účinky vo forme nevoľnosti, závratov a bolestí žalúdka. Nápoj nespôsobuje závislosť a neovplyvňuje vašu schopnosť riadiť vozidlo.
Neexistujú žiadne kontraindikácie používania Black Latte na zníženie telesnej hmotnosti s výnimkou tehotenstva a obdobia dojčenia.

Recenzie a Skúsenosti

black latte recenzie
Black Latte Recenzie

Irena Kolčiková, 28 rokov

V prvom mesiaci som stratila 12 kilogramov, ďalší 8 – teraz končím druhú kúru s Black Latte. Myslím, že do konca tejto kúry celková hmotnosť klesne o 25 kilogramov. Myslím, že je to skvelý výsledok za menej než tri mesiace. Neverte v taký nezmysel, že je nemožné schudnúť bez diéty.

Karina, 19 rokov

Zhodila som len 9 kilogramov za mesiac, bola som sklamaná – očakávala som viac. Napriek tomu je 15-20 kg za mesiac skôr asi bájka.

Anna, 24 rokov

A naozaj sa mi páči, že strata hmotnosti prichádza postupne a nepoškodzuje telo. Bežne zhodím 3-4 kg týždenne. Za mesiac je už preč 12 kg! Nie je to tak málo, považujem za hriech sťažovať sa!!!

Viktor Pavin, 54 rokov

Aj moja žena a ja sme chudli spolu pomocou tohto Black Latte . Objednala ho hneď, ako sa objavil na Slovensku. V dôsledku toho má menej o 13 kg, ja o 18 kg. Žena teraz vyzerá celkom ako modelka, nikde nič neovísa ani neprevísa. Aha, už zmizlo aj moje pivné brucho, hádam mi aj bude chýbať!

Dária Ivanová, 33 rokov

Včera mi doručili Black Latte, okamžite každé ráno vypijem šálku Black Latte a pochopila som, že vôbec nechcem jesť! Blokuje pocit hladu takmer dokonalo, teraz čakám na výsledky. Budem spokojná dokonca s 200 gramami denne

Cena a kde kúpiť?

Black Latte sa nepredáva v lekárňach. Nákup by sa mal uskutočňovať iba na oficiálnej webovej stránke výrobcu, aby ste si nekúpili falošný výrobok, ktorý nemôže priniesť rovnaké výsledky a môže byť vo všeobecnosti zdravotným rizikom.

Cena Black Latte je 39 EUR.

Ako objednať Black Latte?

 • Vyplňte formulár objednávky
 • Vyberte požadovanú metódu doručenia
 • Produkt zaplatíte v čase doručenia
 • Black Latte dostanete do 3 až 13 dní po objednaní.
 • Nemusíte platiť nič za doručenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.