erofertil albania

Erofertil për Potencë Çmimi, Përshtypje, komente, Ku për të blerë në Shqipëri

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Pilule Natyrore Erofertil janë projektuar për të ndihmuar në rikuperimin e funksionit erektil. Ata kanë efekt të qëndrueshëm.
Sipas prodhuesit, ilaçi, nëse përdoret siç duhet, ndihmon në ruajtjen e aktivitetit seksual për shumë vite n ë vijim.

Përmbajtje

Udhëzues përdorimi

Një kombinim unik i përbërësve natyral i bën kapsulat efektive për një shumëllojshmëri çrregullimesh seksuale tek meshkujt.
Erofertil mund të rekomandohet kur një pacient vëren ereksione të dobëta, ejakulim të parakohshëm dhe dështime të rastit në shtrat, me kusht që këto çështje të shkaktohen nga

 • stresi i përhershëm psikoemocional;
 • lodhje mendore dhe fizike, lodhje kronike;
 • stili i dobët i jetesës dhe zakonet e pashëndetshme;
 • mungesa e besimit (impotenca mendore);
 • rënia e niveleve të testosteronit lidhur me moshën.

Pilule do të kenë pak efekt nëse ka patologji të rëndë hormonale, sëmundje infektive ose dështim të sistemit endokrin. Në këto raste, kapsulat Erofertil mund të jepen si një ilaç ndihmës përveç antibiotikëve dhe barnave hormonale. Ky produkt natyral ndihmon në përmirësimin e shëndetit dhe nxit mbrojtjen e trupit.

Erofertil një rishikim
Erofertil një rishikim

Porositni me një zbritje prej 50%>>>

Si një masë parandaluese, kapsulat mund t’u rekomandohen meshkujve, puna e të cilëve përfshin stresin e përditshëm dhe aktivitetin fizik të vështirë, si dhe atletëve aktivë.

Përbërësit

 • Tribulus tokësor – Është një afrodizijak mjaft i fortë, që mundëson rritjen e nivelit të testosteronit, rritjen e fuqisë dhe energjisë seksuale;
 • Damiana – Është një afrodizijak shumë i fuqishëm, i cili ndikon në shtimin e dëshirës seksual, sikundër dhe në eleminimin e stresit psiko-emocional;
 • Maka peruane – Konsiderohet si një kult afrodizijak i Amerikës së Jugut, i cili rrit qarkullimin e gjakut duke përmirësuar kështu ndjeshëm cilësinë e spermës;
 • Rhodiola rosea – Parandalon problemet me ereksionin që kanë përgjithësisht një natyre psikogenike, rrit ndjeshmërinë dhe tonusin e trupit në tërësi;
 • Bisglicinat i zinkut – Përmirëson funksionin e sistemit riprodhues në përgjithësi, kontribuon në rritjen e cilësisë së qelizave të spermës të prodhuara;
 • Farat e guaranës – Luan rolin e një stimulatori të fuqishëm, rrit dëshirën seksuale ndjeshëm, rrit fuqinë mashkullore, ndihmon në zgjatjen e marrëdhënieve seksuale;
 • Ginkgo biloba – Ajo rrit mikroqarkullimin, e cila nga ana tjetër ka një efekt mjaft pozitiv në shtimin e ereksionit;
 • Goji – Ato konsiderohen dhe si “Viagra natyrale”, duke ndikuar në përmirësimin e cilësisë së marrëdhënieve seksuale, dhe duke rritut kështu epshin;
 • Maja, e pasur me selen – Rikthen te meshkujt ereksionin e qëndrueshëm dhe të fortë, gjithashtu përmirëson spermatogjenezën;
 • Niacin (nikotinamid, vitaminë B3) – Stimulon mikroqarkullimin e gjakut, shërben si një nxitës i ereksionit të fortë

Avantazhet

Avantazhi kryesor i këtyre kapsulave konsiston në një kombinim unik të efikasitetit dhe sigurisë së lartë. Analiza e opinioneve nga pacientët dhe profesionistët mjekësor tregon se Erofertil ka avantazhet e mëposhtme:

 • Forma e përshtatshme e prodhimit. Pikat janë të lehta për t’u matur, gjë që e bën mbidozën të pamundur;
 • Efektshmëria e Erofertil-së është provuar nga testet klinike: mbi 97% e meshkujve kanë vërejtur përmirësime në funksionin e tyre erektil;
 • Rezultatet e qëndrueshme. Pas përdorimit së kapsulave, efekti pozitiv vazhdon deri në 5-6 muaj;
 • Nuk ka efekte anësore;
 • Pilule Erofertil mund të përdoren njëkohësisht me alkoolin dhe ilaçet e tjera;
 • Pilule nuk janë medikamente hormonale, kështu që nuk kërkohet mbikëqyrje nga mjeku;
 • Erofertil nuk ka aromë apo erë të theksuar, kështu që mund të përdoret pa u vënë re nga njerëzit rreth jush.

Menyra e perdorimit

 • Erofertil është në dispozicion në formën e një pilule.
 • Merrni 1 pilul 1 herë në ditë duke e pirë me ujë
 • Merr pilulën aktit seksual.
 • Për arritjen e rezultateve maksimale, përdoreni Erofertil me një kurs prej për 36 ditësh.

Kundërindikacionet dhe efektet anësore

Produkti ka disa kundërudhëzime: mosha nën 18 vjeç, ç’rregullime të rënda mendore, kushte të rënda kardiovaskulare dhe probleme kronike të gjumit.

Personat alergjikë duhet të jenë të kujdesshëm sepse intoleranca e çdo përbërësi është një arsye e mirë për të hequr dorë nga Erofertil.

Mjekimi është projektuar vetëm duke pasur parasysh pacientët meshkuj dhe nuk ka efekt në gratë!

Mendimi i ekspertëve

Aleksandër, Androlog

Meshkujt më vijnë shpesh për vizitë me probleme erektile të shkaktuara nga lodhja, stresi ose hipodinamia. Në këto raste, marrja e ilaçeve të dëmshme për trupin nuk është opsion. Më pëlqen marrja e kapsulave Erofertil, të cilat janë efektive dhe të sigurta.

Përshtypje

Olti, 47

Kam vënë re një rënie në potencën time si rezultat i stresit të përhershëm në punë. Një mik i imi më këshilloi që t’i merrja këto kapsula. Në një javë, vura re ereksion më të fuqishëm; dhe pas trajtimit të plotë, kisha potencën e një djaloshi 20-vjeçar! Erofertil më ndihmoi me të vërtetë.

Ira, 43

Burri im nuk është ende i vjetër. Megjithatë, dolën disa probleme seksuale. Pirja e duhanit në mënyrë intensive dhe puna e vështirë ndikuan në potencën e tij.
E binda atë të provonte Erofertil. Ai mori 2 kura me 10 ditë secila. Tani, gjithçka është në rregull. Bëjmë seks si në muaj mjalti!

Çmimi dhe ku për të blerë Erofertil?

Xhel nuk është për shitje në barnatore. Blerja duhet të bëhet vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit. Jo për të blerë një të rreme, sepse nuk mund të ketë rezultate të njëjta efektive dhe, në Përgjithësi, mund të jetë e rrezikshme për shëndetin.

Çmimi Eofertil 4990ALL.

Si të urdhëroheni për Erofertil?

 • Plotësoni formularin e porosisë
 • Zgjidhni metodën e transportit që preferoni
 • Paguani produktin në kohën e dorëzimit
 • Ju do të merrni pilule për të rritur potencë brenda 2 ose 3 ditëve pas vendosjes së porosisë.
 • Ju nuk do të duhet të paguani asgjë deri në dorëzim!

Mbi të gjitha, ju u vshtë paraqitur e gjithë e vërteta rreth këtyre kapsulave dhe pse neglizhimi i problemeve të potencës tuaj mund të jetë i rrezikshëm. Çështjet e intimitetit kanë efekt negativ në besimin e njeriut dhe shkatërrojnë marrëdhëniet mes partnerëve. Erofertil do t’ju ndihmojë të shmangni ndarjen dhe të mbani fuqinë tuaj virile deri në moshë të vjetër.

Shko në faqen e internetit të prodhuesit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.