Motion Free tepalas Lietuvoje

Motion Free tepalas kur pirkti Lietuvoje

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (No Ratings Yet)


Žmonėms, kenčiantiems nugaros, sąnarių ir raumenų skausmus, rekomenduojama naudoti Motion Free kremą. Tai naudingas ir įvairiafunkcinis preparatas , kuris atpalaiduoja sąnarių skausmus, mažina raumenų tempimą ir mažina bet kokio tipo patinimus. Apie preparato nauda gydant sporto ar buitines traumas galima pasakoti daug. Jo dėka yra suteikiama pati reikalingiausia pirma pagalba tokių sužeisimų atveju.

Motion Free yra nepakeičiamas osteochondrozės ar artrozės gydyme – jis visiškai pašalina šių ligų simptomus. Visiems žinoma, kad jeigu nėra nieko daroma, bus kenčiamas nepakeliamas raumenų skausmas, sąnariai judės netinkamai ir netgi gali deformuotis kremzlės audinys. Tačiau naudojant šį kremą jūs išvengsite visų nepageidaujamų padarinių ir sukontroliuosite situaciją.

Užsisakykite dabar ir gauk 50% nuolaida >>>

Turinys

Kas yra Motion Free?

Eco Slim Originalas
Eco Slim Originalas

Motion Free tepalas yra tepalas formos preparatas, pasižymintis švelnia tekstūra ir neįkyriu kvapu. Jis pagamintas iš augalinių medžiagų ir skirtas išoriniam naudojimui. Šio veiksmingo produkto paslaptis yra vadinamasis šildymo efektas. Jis taip pat pasižymi maitinamuoju, atkuriamuoju, prieš-uždegiminiu, anti-spazminiu, apsauginiu ir analgetiniu poveikiu.

Todėl tai yra nepakeičiama priemonė gydant ir užkretant kelią daugumai sąnarių ligų. Veiksminga priemonė atitinka visus griežčiausius standartus.

Motion Free sudėtis

Kremas yra pagamintas iš natūralių komponentų, žinomų dėl savo naudos ne tik sąnariams bet ir visam kūnui.

 • Raudonasis pipiras, kamparas ir terpentinas yra praturtinti mikroelementais vitaminais ir mineralais, ir stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, malšina skausmą, palengvina tinimą, gerina judėjimą ir gydo uždegimą.
 • Paprastasis kaštonas mažina patinimą, šalina paraudimą, stabdo skausmą bei normalizuoja ir kontroliuoja kraujotaką.
 • Eukaliptas ir kėnio aliejus yra praturtinti vitaminais, amino rūgštimi ir mineralais, šalina uždegimą, gydo mikroskopinius pažeidimus ir žaizdas, ramina, šalina skysčių perteklių ir jaunina.

Tepalo Motion Free nauda nugarai ir sąnariams
Tepalo Motion Free nauda nugarai ir sąnariams

Kaip naudoti Motion Free

Preparatą paprasta naudoti. Jums reikia:

 • Nuplauti ir nuvalyti odą iki sausumo;
 • Išspausti nedidelį tepalo kiekį ant delno ir tepti ant pažeistos vietos;
 • Sušildyti kūną
 • Pagulėti 1-2 valandas (rekomenduojama);
 • Po 60-120 minučių nuvalykite preparatą nuo odos.
Kaip naudoti Motion Free
Kaip naudoti Motion Free

Procedūrą kartokite du kartus per dieną. Po priemonės naudojimo gerai nusiplaukite rankas, kadangi jo sudėtyje yra pipiro.

Motion Free naudojimo rekomendacijos

Aukštos kokybės preparatas rekomenduojamas kai yra šios problemos:

 • osteochondrozė;
 • artrozė;
 • artritas;
 • periartritas;
 • spondilozė;
 • distrofinė kremzlės degeneracija;
 • buitinės traumos;
 • sporto traumos.

Motion Free tepalas šalutinis poveikis, Kontraindikacijos

Kvapas ir sudedamosios medžiagos nesukelia jokio šalutinio poveikio. Todėl jį gali naudoti visi žmonės, kenčiantys įvairias sąnarių ligas.
Veiksmingas tepalas neturi jokių kontraindikacijų. Išimtis taikoma laktacijos, nėštumo ir individualaus netoleravimo atvejais.

Ekspertų atsiliepimai apie Motion Free

Donatas, sporto gydytojas.

Motion Free yra nuostabi priemonė, kurią rekomenduoju esant įvairiems įdrėskimams. Per trumpą laiką jūs nebejausite skausmo, dings patinimas ir paraudimas. Tai yra visiškai saugi, praktiška ir įvairios paskirties priemonė.

Mindaugas, traumatologas

Daug žmonių, kurie gyvena sėslų gyvenimą arba kelia didelius svorius skundžiasi dėl nugaros skausmo. Aš rekomenduoju jiems Hondocream. Žinau koks gali būti naudingas šis kremas, kadangi jis pagamintas iš natūralių medžiagų ir labai greitai pasiekia norimą rezultatą. Pacientų skausmai dingsta vos po kelių dienų naudojimo!

Vartotojų atsiliepimai apie Motion Free

Regimantas, 28 metai.

Neseniai pargriuvau ir pasitempiau. Gydytojas rekomendavo Hondrocream. Priemonė numalšino skausmą ir patinimą per valandą.

Kristina, 51 metai.

Nupirkau Motion Free savo mamai. Ji jau 40 metų turi problemų dėl sąnarių. Per tą laiką „išbandė“ daug priemonių, bet niekas nepadėjo. Todėl ji skeptiškai žiūrėjo į Hondocream, bet veltui. Priemonė padėjo jai per trumpą laiką išsigydyti siaubingus skausmus.

Motion Free kaina ir kur įsigyti

Įsigyti galima oficialiame gamintojo puslapyje. Saugokitės klastočių, kurios neturi tokio paties poveikio ir gali pakenkti sveikatai.

Motion Free tepalo kaina 24 €.

Kaip užsisakyti “Motion Free” tepalą

Užpildykite užsakymo formą
Pasirinkite norimą pristatymo būdą
Mokėkite pristatymo metu
Jūs gausite balzamą už nugaros ir sąnarių per 2 ar 3 dienas po užsakymo įvedimo.
Jums nereikia mokėti prieš pristatymą!

PATEIKTI UŽSAKYMĄ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.